Skip to content
Home » EDUKACIJOS

EDUKACIJOS

Jau priimame registracijas edukacijoms Jūsų ugdymo įstaigose 2024 m. balandžio 8 – birželio 22 dienomis. Registracija tel. nr. +37066688883

Kaina vaikui 4 EUR*

UŽSISAKANT IŠVAŽIUOJAMĄJĄ EDUKACIJĄ ATKREIPKITE DĖMESĮ: Norint užsakyti edukacijas skambinkite +37066688883 suderinti datą ir laiką. Edukacijos vykdomos atskirom klasėm ar grupėm lietuvių, anglų, rusų kalbomis. *Dalyvių skaičius vienoje mokykloje Vilniuje ir Vilniaus rajone – 80, kitur – nuo 130 dalyvių viename mieste ar gyvenvietėje.

Tai puiki galimybė pažvelgti į išskirtinio grožio, spalvų ir raštų įvairove pasižyminčių tropinių drugelių pasaulį. Tai saujalė žinių apie drugelių gyvenimo ciklus, jų maitinimosi ypatumus bei įspūdingiausias tropinių drugelių rūšis. Galimybė stebėti gyvus drugelius iš labai arti.

Šios programos tikslas:
1. Dalyviams patirti teigiamų emocijų. 
2. Pamatyti koks gražus, mistinis ir trapus drugelio gyvenimas.
3. Sužinoti ir pamatyti iš kur ir kaip atsiranda drugeliai. 
4. Išmokti elgtis su trapiais, mažais gyvūnėliais.
5. Patikėti stebuklais ir savimi.

Dalyviai pamato drugelius ir visas drugelio stadijas (kiaušinius, vikšrus, lėliukės, kokonus) ne paveiksliuke ar ekrane, o gyvai. Vaikai nuo 2 iki 8 metų įsitraukia žaidimą, kurio metu lengviau įsimena iš kur ir kaip atsiranda drugeliai. Vaikai sužino apie ypatingus drugelių ir jų vikšrų maitinimo įpročius, jų gyvenimo trukmę, išgirsta drugelių vardus ir legendas apie drugelius.

Tyrinėja kokoną, drugelio sparnus, pamato, kaip valgo drugeliai, kiek jie turi kojų ir kaip jos atrodo, ir kam jos skirtos. Renginio metu pristatomi drugeliai – rekordininkai. 

Norite pamatyti kaip atrodo edukacija? Pasižiūrėkite edukacijos foto albumą paspaudus šią nuorodą. Parodomoji pamoka – edukacija vyko Vilniaus Tuskulėnų gimnazijoje 2023-10-10. Dėkojame mokiniams, mokytojams ir jų tėvams, kad mus priėmė ir sutiko savo atvaizdais dalintis su būsimais smalsuoliais!

Vyresni moksleiviai turi galimybę: 

  • patyrinėti drugelį per mikroskopą, 
  • sužinoti drugelio dauginimosi subtilybes, 
  • sužinoti, kada atsirado drugeliai, 
  • kaip skiriami drugeliams vardai ir kas juos skiria,
  • surasti tam tikros rūšies drugelį, 
  • atlikti eksperimentą su drugelio sparnu ir dar daug kitų galimybių. 

Vaikai skatinami tausoti gamtą, atsargiai elgtis su drugeliais ir kitais gyvūnais. 

Programos pabaigoje kiekvienas dalyvis turi galimybę palaikyti apelsiną su ant jo atsitūpusiu drugeliu ir pasakyti jam savo norą. Drugeliai juk pildo norus! 

JAU REGISTRUOJAME į IŠVAŽIUOJAMĄSIAS EDUKACIJAS ŠĮ PAVASARĮ:
Nuo balandžio 8 d iki birželio 22 d.

(Sąrašas kalendoriuje nuolat tikslinamas, tačiau naujausią informaciją gausite paskambinus telefonu +37066688883)

MES ATVYKSTAME

JŪS ATVYKSTATE

ATKREIPKITE DĖMESĮ: Norint užsakyti edukacijas skambinkite +37066688883 suderinti datą ir laiką. Edukacijos vykdomos atskirom klasėm ar grupėm lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Dalyvių skaičius vienoje mokykloje Vilniuje ir Vilniaus rajone – 80, kitur – nuo 130 dalyvių viename mieste ar gyvenvietėje.